Fritsch Wien antik színházi távcső, jelzéssel, sérüléssel, eredeti tokjában | Fair Partner ✓450. Gyorsárverés | Darabanth | 2023. 09. 21. csütörtök 19:00 | axioart.com
Antik színházi távcső 565 - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M. Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm